OGRODY PRYWATNE

PROJEKT

BUDOWA

PIELĘGNACJA

Projekt ogrodu pozwala na zweryfikowanie potrzeb klienta oraz zaplanowanie i przedstawienie tego jak w przyszłości ma wyglądać nasze otoczenie. To dzięki niemu mamy możliwość zobaczenia jak będzie wyglądał nasz ogród oraz mamy pewność, że inwestycja będzie przeprowadzona prawidłowo.  Na całość projektu składają się rzuty, wizualizacje, przekroje, spis roślin oraz projekty detali czy systemu nawadniającego. 

Zadzwoń do nas i dowiedz się czy tym momencie mamy promocję związaną z projektowaniem ogrodów.

 

 

Jak wygląda zakładanie ogrodu?

Założenie ogrodu składa się z kilku etapów. Każdy z nich przeprowadzamy bazując na szerokiej wiedzy, doświadczeniu oraz używając wyłącznie produktów najwyższej jakości. Tworzymy indywidualnie dopasowany do potrzeb Klienta projekt zagospodarowania terenu, uwzględniając rozkład roślinności, systemów nawadniających oraz elementów małej architektury.

Świadczone przez naszą firmę usługi w dziedzinie zakładania ogrodu, obejmują:

 

zakładanie systemów nawadniających, 
budowa tarasów, 
zakładanie trawników z rolki oraz siewu, 
budowę nawierzchni – chodniki, podjazdy, ścieżki, murki, 
wykonywanie skarp, nasadzeń, oczek wodnych, 
instalacja systemów oświetlenia ogrodu

 

Dlaczego warto?

Zajmujemy się zarówno zakładaniem i pielęgnacją nawet niewielkich ogrodów, znajdujących się przy Waszych domach, jak i zagospodarowaniem dużych terenów zielonych. Powierzając nam swoje ogrody, możecie być pewni, że wykorzystamy odpowiedni sprzęt oraz najwyższej jakości materiały, niezbędne do realizacji projektu. Dzięki naszej firmie Wasz ogród upiększy i umili Wam każdy dzień. Będzie zapierał dech w piersiach Wam i odwiedzającym Was gościom.

 

W ramach kompleksowego systemu pielęgnacji ogrodów, zapewniamy opiekę nad Waszymi trawnikami i roślinnością przez cały rok. Prace rozpoczynamy wczesną wiosną, kiedy to ogród wymaga największej troski by odzyskać wiosenną świeżość. Zabiegi, które wykonujemy na tym etapie, to:

aeracja trawnika

wertykulacja trawnika

dosiew nasion

odchwaszczanie trawnika oraz roślin

odżywianie trawnika oraz roślin

cięcia pielęgnacyjne roślin

  

Po zakończeniu prac wiosennych, gdy ogród jest już odpowiednio przygotowany na sezon letni i wysokie temperatury, kolejne prace pielęgnacyjne przeprowadzamy co tydzień. Na tym etapie dokładamy wszelkich starań, by pielęgnować rośliny, usuwać chwasty, regularnie kosić trawnik, a następnie przygotować ogród do kolejnego sezonu zimowego.